Ești tânăr, ingenios și ambițios? Vrei să-ți dezvolți personalitatea și să evoluezi profesional?  ACORD TRAVEL TE CAUTĂ!!!

Dacă vrei să capeți experiență în Management, Marketing și Vânzări și să convingi studenții să participe la American Summer, cel mai sigur Program de Work and Travel, atunci aceasta este şansa ta să devii un Manager de Program veritabil și de Succes.Angajam-tineri1267

Cerințe:

-Vârsta până la 27 ani;

-Studii superioare terminate sau în curs de încheiere ;

-Cunoaşterea calculatorului la nivel avansat;

-Cunoaşterea limbii engleze şi experienţa de lucru în domeniul managementului şi vânzărilor constituie un avantaj.

– Bune abilitați de comunicare și negociere:

– Persoana dinamică, cu inițiativă, sociabilă;

– Avantaj- participarea la programul de schimb cultural Summer Work and Travel;

Responsabilități:

– Crearea și dezvoltarea bazei de studenți potențiali pentru programul Work and Travel;

– Promovarea Programului Work and Travel şi a Cursurilor de Limbă Engleză;

– Contactarea şi informarea clienţilor despre etapele programului;

– Participarea activă la implementarea campaniilor de vânzări.

Beneficii:

– Salariu + Bonusuri foarte motivante

– Telefon și laptop de serviciu;

– Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tanăr și orientat către performanță;

– Seminare și activități de team-building;

Pentru a fi chemat la un intreviu, trimite CV-ul + o poză la adresa de e-mail: hr@acordtravel.ro cu subiectul mesajului  “manager de program“.

Noi ştim că eşti o persoană prezentabilă şi inteligentă, din acest motiv remunerearea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele.

Nu uita să RECOMANZI acest articol şi prietenilor tăi!